שירלי דן -

שירלי דן- תכנון, עיצוב ופיקוח

שירלי דן- תכנון, עיצוב ופיקוח בע"מ

מאז היווסדו ב 1997 הפך משרד האדריכלות שירלי דן לאחד המובילים באיזור השרון. מאות וילות מפוארות שתוכננו על ידה וניבנו בהרצליה פיתוח, כפר שמריהו, אבן יהודה, תל מונד, רישפון, קדימה, עין ורד, צור משה, סביון, כפר סירקין פתח תקוה, ושאר יישובי השרון, מאות חנויות בכל רחבי הארץ, שעוצבו על ידה, סוכנויות רכב יוקרתיות, אולמות תצוגה, גני אירועים ומעל הכל מאות רבות של לקוחות שהפכו לממליצים נלהבים מעידים על ההצלחה.

המשרד מציע את כל מגוון השירותים לבנייה החל באדריכלות ועיצוב פנים ועד לפיקוח וניהול הבנייה באמצעות שתי מחלקות משלימות:
מחלקת אדריכלות ועיצוב פנים
ומחלקת פיקוח וניהול הבנייה
המשרד מונה 10 אנשי צוות קבועים: אדריכלים, הנדסאי בנייה, מעצבי פנים ומפקחי בנייה, כולם מהטובים בענף ועוד מהנדסי ייעוץ מומחים בכל ענפי הבנייה.

בראש מחלקת אדריכלות עומדת שירלי דן. שירלי בעלת ניסיון של שנים רבות וותק בתכנון ועיצוב:
וילות ומגורי יוקרה,
משרדים ופרוייקטים מסחריים.
רשתות חנויות, מכוני ספא, אולמות תצוגה וגני אירועים.
ובניית קונספט עיצובי וזהות תאגידית (COORPORATE IDENTITY) לרשתות חנויות.

הפרויקטים שתוכננו ע"י שירלי דן וצוותה זוכים לביקורות נלהבות בשל השילוב הייחודי בין תכנון מקורי ויצירתי עם פרקטיות, נוחות ויעילות תוך הקפדה על עלויות מבוקרות.

מחלקת ניהול ופיקוח פרויקטים בניהולו של גבי דן, בעל ניסיון ומוניטין של שנים רבות בתחום הבנייה מבצעת פרוייקטים הן של המשרד והן של משרדי תכנון אחרים. המחלקה עוסקת באיתור ובחירת מגרשים, פיקוח וניהול בניית וילות, מבני תעשיה ובנייני משרדים.
המחלקה מתמחה באיכות בנייה גבוהה במסגרת זמן מינימלית, תיכנון לוחות זמנים, הוצאת מכרזים, בניית תקציבים, כתבי כמויות, תיאום וביצוע בין כל הגופים השונים.
למחלקה מאגר של אנשי ביצוע, קבלנים וספקים מכל התחומים כולם מודעים לסטנדרטים הגבוהים של המשרד ופועלים על פיהם ועל בסיס עלויות בדוקות ומוגבלות של מומחי המשרד. (בליווי תמידי של המשרד).
נשמח להציג בפניכם פרוייקטים רבים שבוצעו ע"י המחלקה. בכולם נהנו המזמינים מאיכות בנייה גבוהה ביותר, עמידה קפדנית בלוחות זמנים ואף מחיסכון בעלויות הבנייה.

אנו עומדים לרשותכם משלב החשיבה, רכישה, תכנון, בניה ועד לאבזור הסופי.