הוועידה הארצית לבנייה פרטית

הוועידה הארצית לבנייה פרטית 2020 – זירת העסקים לבנייה פרטית והרחבות

 10-11.6.2020 

________________________מצוינות 2020 – איכות הבנייה בישראל.___________________

 

אירוע הפסגה השנתי – של ענף הבנייה הפרטית בישראל, בתים צמודי קרקע והרחבות של ישובים.
וועידה המשמשת זירה מקצועית של העוסקים בענף.
יומיים מלאי העשרה מקצועית ודיונים מהותיים לצד אירועי חוויה ומפגשי נטוורקינג, מתוך חזון של יצירת שפע וחיזוק המותג האישי של כל העוסקים בתחום זה בענף הבנייה והנדל"ן בישראל.

 

בזירה מרכזית זו שהינה אחת מהוועידות השנתיות של המותג עיר הנדל"ן מבית היוצר של מרכז הבנייה הישראלי, יקחו חלק כ-500 משתתפים, אשר יביאו לידי ביטוי את מקצועיותם, במפגשים אחד על אחד, שולחנות עגולים ויהנו מתוכן עשיר עדכני וחדשני, מעולם הבנייה הפרטית.

דגש מיוחד יושם השנה על עולמם המקצועי של מפקחי הבנייה מתוך ראיה רחבה לפיה איכות הבנייה בישראל תלויה באופן ניהולם המקצועי את הפרויקטים השונים בשטח מתוך מתן מענה פרקטי וכלכלי ללקוח לצד חזונו של האדריכל.

מרכז הבנייה הישראלי שם לו למטרה להגדיר תו תקן בנושא ולנהל דיון אודות איכות המקצוע וחבריו.

בזירת העסקים לבנייה פרטית ישתתפו: מנהלי פרויקטים ומפקחי בנייה של בתים צמודי קרקע והרחבות, אדריכלי וילות במרכז ובפריפריה, מעצבי פנים, מהנדסים, קבלנים, תעשיות בנייה ועיצוב ועוד.

בוועידה יתקיימו ועדות מקצועיות עדכניות שיכללו גם חדשנות וחידושים בענף צמודי קרקע והרחבות, ופנאלים מרתקים ומעשירים שיעסקו בגוון רחב של כל הנושאים בתחום הבנייה הפרטית צמודת קרקע  .

הועידה מציעה חוויה יוצאת דופן של מפגש, לימוד, החלפת דעות ורעיונות, חשיפה לרעיונות חדשים והזדמנות לייצר קשרים עסקיים חדשים. כל מי ששייך לעולם הבניה הפרטית יהיה שם!
חוזקה של הוועידה הוא בשיתוף הפעולה שבין משתתפיה, ברצון לשלב כוחות מקצועיים ולהביא את ענף הבנייה הפרטית, המשפיע על מיליוני אזרחים, למקום של איכות ומצוינות.

השתתפותכם בוועידה זו תמצב את המיתוג האישי המקצועי שלכם בתחומי הבנייה הפרטית צמודת קרקע והבנייה הכפרית בישראל.